Bonyhádon a VII. Virányi Sándor Regionális Magánének Találkozón április 22-én részt vett Filàkovity Mirna növendékünk, aki bronz minősítést kapott!
Felkészítő tanára: Markszné Bukszár Márta.
Bronz minősítést kapott még Szilágyi Blanka és Kunczt Bianka,
Folkmann Emese pedig ezüst minősítéssel végzett! Mindhárman Hauer-Vermes Tímea növendékei.


